INDIR COUNTER-STRIKE 1.6

Counter-Strike tarihteki en iyi nişancı oyunu. Çok eski bir oyun ama en popüler atıcı oyun çünkü oyuncu olarak # 1’e geçmek için fare becerisine ihtiyacın var !!

İlk oynayanlar için, Counter Strike 1.6 oyununu nasıl indirebileceğim konusunda kısa bir açıklama yapacağım.

Counter-Strike, Valve tarafından geliştirilen ve hedeflere ulaşmak için iki ekibin her biriyle mücadele etmesi gereken bir FPS (First Person Shooter).

Ekipler Terörist ve Terörle Mücadele’ye bölünecek ve hedeflerine ulaşmak için bombaları yerleştirmek veya devre dışı bırakmak veya devam ettirmek zorunda kalacaklar. rehineler sırasıyla onları kurtarır.

Her turun başında, silah, el bombası, zırh, izci, bomba etkisiz hale getirme kiti ve daha pek çok şey satın alabilirsiniz.

Ayrıca onları satın almak için paraya ihtiyacınız olacak, ancak daha iyi silah almak için daha fazla para kazanmak için hedeflerinize ulaşmanız gerekecektir.

Counter Strike 1.6’yı indirin

 

indir cs 1.6

 

Oyunun boyutu 200 MB civarındadır, ancak kurulumdan sonra HDD’de 550 MB alana ihtiyaç duyarsınız.
Counter Strike ile ilgili merak ettiğimiz şey, internette LAN ağı üzerindeki arkadaşınızla çevrimiçi olarak çalınabilmesidir.

Counter-Strike 1.6 2019 güncellendi. Oyunun eski sürümü yeni işletim sistemi sürümünde çalışmadığından, Windows 7 veya Windows 10’daki en yeni sürümü oynayın

Counter Strike 1.6’yı indirdikten sonra, sunucuları bul seçeneğine tıklayın ve ressAwn, furien, zombie, paintball vb. Gibi bir çok mod cs 1.6 sunucusuyla bir liste görünecektir.
Bu sürüm, en iyi karşı vuruş haritaları içerir:

* de_dust

* de_nuke

* de_train

* de_inferno

* awp_india ve nihayet fy_snow – hepsinin en komik haritası!

Zamanla, Counter Strike oyunu CS 1.6 klanları ve liglerinde düzenlenen profesyonel oyunculardan oluşan kendi kültürünü yarattı. En üretkenleri, bu oyuna olan tutkusundan tutarlı finansal faydalar elde etmeleri.

Oyunu indirmek için bir link sunacağız: İndirmeye başlamak için tıklayın

Burada resmi oyun sitesini ziyaret edebilirsiniz: store.steampowered.com

Video Eğitiminde Counter Strike Nasıl İndirilir ve Kurulur:

 

Oyun hakkında daha fazla bilgi için : www.downloadcs.net