POBIERZ COUNTER-STRIKE 1.6

Counter-Strike najlepsza strzelanka w historii. Bardzo stara gra, ale najbardziej popularna strzelanka, ponieważ jako gracz potrzebujesz umiejętności myszy, aby osiągnąć stopień # 1 !!

Dla tych, którzy zagrają pierwszy, zrobię krótki opis, jak pobrać grę Counter Strike 1.6.

Counter-Strike to FPS (First Person Shooter) opracowany przez Valve, gdzie dwa zespoły muszą walczyć z każdym, aby osiągnąć cele. Drużyny będą podzielone na terrorystów i antyterrorystów, a aby osiągnąć cele, muszą umieścić lub dezaktywować bomby lub utrzymać zakładnicy odpowiednio ich zapisują.

Na początku każdej rundy kupujesz broń, granaty, zbroję, harcerza, zestaw do rozbrajania bomb i wiele innych.

Będziesz także potrzebował pieniędzy, aby je kupić, ale będziesz musiał osiągnąć swoje cele, aby zarobić więcej pieniędzy na zakup lepszych broni.
Pobierz Counter Strike 1.6

Pobierz Counter Strike 1.6

Rozmiar gry jest niewielki i wynosi około 200 MB, jednak po instalacji będziesz potrzebował 550 MB miejsca na dysku twardym.
Zastanawiamy się nad Counter Strike, czy można go grać online w Internecie z przyjacielem w sieci LAN.

Counter-Strike 1.6 2019 zaktualizowany. Zagraj w najnowszą wersję w Windows 7 lub Windows 10, ponieważ stara wersja gry nie działała w nowej wersji systemu operacyjnego

Po pobraniu Counter Strike 1.6, kliknij na serwerach i pojawi się lista z serwerami cs 1.6, wiele modów, takich jak odrodzenie, furien, zombie, paintball itp.
Ta wersja zawiera jedne z najlepszych map counter strike:

* de_dust

* de_nuke

* de_train

* de_inferno

* awp_india i wreszcie fy_snow – najzabawniejsza mapa wszystkich!

Z biegiem czasu gra Counter Strike wytworzyła własną kulturę, składającą się z profesjonalnych graczy zorganizowanych w klanach i ligach CS 1.6. Najbardziej płodny z nich zyskuje stałe korzyści finansowe z pasji do tej gry.

Będziemy oferować link do pobrania gry: Kliknij, aby rozpocząć pobieranie
Możesz odwiedzić oficjalną stronę gry tutaj: store.steampowered.com
Samouczek wideo, jak pobrać i zainstalować Counter Strike: